Przewijamy Tydzień S02E06

Witajcie w ten Listopadowy wieczór! Na dworze zimno, że psa nie wygonisz, w naszych sercach za to… gorący żal. Głównym tematem tego niezwykłego odcinka będzie atak terrorystyczny na Francję. Tak, wiemy, że to zdarzyło się ponad tydzień temu, ale chcieliśmy mieć trochę bardziej otwarte głowy i nie lecieć z tematem “na gorąco” bo nic dobrego by z tego nie wyszło. Jesteśmy przerażeni sytuacją, tym bardziej, że dziś rano dotarły do nas plotki o możliwości odwołania dzisiejszej gali wrestlingu w USA – własnie z powodu groźby zamachami. Gdy piszemy tego posta nic jeszcze nie wiadomo, mamy jednak nadzieję, że nic złego się nie stało.

Technicznie natomiast, to znów w odcinku słychać drobne różnice jakości w naszych głosach, dziwna sprawa, bo podczas nagrania było wszystko w porządku. Niestety dopiero montując pliki pewne rzeczy wychodzą na światło dzienne, mimo tego zapraszamy do słuchania, oraz lajkowania nas na twitterze i fejsie.

W odcinku udział wzięli:

Marlena – @niezapominajke

Piotrek – @poznajciexinga

Program odcinka:

00:00:54 – Zamachy terrorystyczne we Francji
00:20:14 – Rodzina Dzikowskich jest offline
00:25:06 – Rządy PIS
00:31:43 – Krwisty deszcz
00:37:02 – Kolejny atak terrorystyczny
00:39:30 – Charlie Sheen ma HIV
00:43:56 – Prawa strona schodów

Zapraszamy do odsłuchu! Podcast znajduje się też w iTunes oraz można go wyszukać w popularnych programach podcastowych na Androida lub iOS. Polecamy też słuchać online lub po prostu ściągnąć i wrzucić na telefon. Jeśli nie możecie go namierzyć, wrzućcie w swojej aplikacji ten oto link: https://www.niekulturalny.com.pl/feed/podcast – a jeśli player z jakiegoś powodu nie działa, po prostu zmień przeglądarkę. Muzyka używana w odcinkach pochodzi z Bensound.com

Skomentuj tekst: (komentarze są moderowane - pojawią się po zatwierdzeniu)