Przewijamy Tydzień S02E08

Zimno, zimno, coraz zimniej. Pomimo upiornej pogody przez Polskę w ten weekend przeszły marsze Komitetu Obrony Demokracji i tych drugich, tych wiecie, tych o których mówić nie warto. Zresztą staramy się być ostatnio maksymalnie odcięci od polityki, ale z pewnością podsumujemy w kilku słowach oba wydarzenia już za tydzień. Dzisiejszy odcinek jest dosyć lekki, chociaż dotyka tematów niezwykle ważnych – np. zdrowia. Nie przedłużając serdecznie zachęcamy do udostępniania nas oraz zostawiania swoich opinii – każdy głos, nawet negatywny, jest dla nas wyrazem uznania, dowodem, że komuś chciało się przetrwać chociaż kilka minut naszych podsumowań tygodnia.

I oczywiście zapraszamy do słuchania, oraz lajkowania nas na twitterze i fejsie.

W odcinku udział wzięli:

Marlena – @niezapominajke

Piotrek – @poznajciexinga

Program odcinka:

00:01:00 – Wielka Księga Siusiaków i Wielka Księga Cipek czyli dział ksiąg zakazanych
00:11:45 – 14 lat oczekiwania na operację
00:22:47 – Zaświadczenie o byciu katoliczką, albo strata dziecka
00:28:02 – System więziennictwa w Polsce
00:39:30 – Martwy wodospad ożył

Zapraszamy do odsłuchu! Podcast znajduje się też w iTunes oraz można go wyszukać w popularnych programach podcastowych na Androida lub iOS. Polecamy też słuchać online lub po prostu ściągnąć i wrzucić na telefon. Jeśli nie możecie go namierzyć, wrzućcie w swojej aplikacji ten oto link: https://www.niekulturalny.com.pl/feed/podcast – a jeśli player z jakiegoś powodu nie działa, po prostu zmień przeglądarkę. Muzyka używana w odcinkach pochodzi z Bensound.com

Jeden komentarz

  • Julia napisał(a):

    Jeśli chodzi o dentystów – znam tą sprawę “od podszewki”. Ludzie walą dzwiami i oknami na zapisy na leczenie na NFZ, potem połowa, a nawet więcej (mówię serio) nie przychodzi na umówione wizyty. Nawet nie zadzwonią, że ich nie będzie. Jakieś powiadomienie o braku wizyty – a skąd. Jeśli chcecie więcej o tym – piszcie.

Skomentuj tekst: (komentarze są moderowane - pojawią się po zatwierdzeniu)