Skip to main content

Dzień dobry!

Jeśli masz do mnie jakąś sprawę związaną z kulturą, teatrami, filmami, gadżetami (telefony, tablety, głośniki), wydarzeniami lub po prostu odczuwasz silną potrzebę wciągnięcia mnie w jakieś szalone przedsięwzięcie – nie krępuj się, tylko pisz na piotrek(małpa)niekulturalny.com.pl, lub wyślij wiadomość poprzez mój Facebookowy fanpage https://www.facebook.com/niekulturalnycompl albo zaczep mnie na Twitterze!

Gwarantuję szybką odpowiedź i przyjazną atmosferę ewentualnej współpracy! Z chęcią porozmawiam o różnorodnych akcjach reklamowych jak: testowanie sprzętu, relacje z imprez kulturalnych, wspólne konkursypatronaty czy teksty pisane na zamówienie wraz z lokowaniem produktu– czekam na propozycje!

Najważniejsza dla mnie jest uczciwość w stosunku do mojego czytelnika, dlatego wszystkie projekty muszą mieścić się w ramach dominującej na blogu tematyki! Jeśli uważasz, że możemy zacząć współpracować (jednorazowo lub na stałe) wyślij do mnie maila z ofertą – na pewno się dogadamy! Moje aktualne statystyki to prawie 50 000 UU, oraz ponad 117 000 odsłon miesięcznie! Średni czas przebywania w jednym artykule to 48 sekund. Dzięki świetnie zoptymalizowanemu SEO zdecydowana większość czytelników trafia do mnie z wyszukiwarki. Płeć dzieli się u mnie praktycznie po równo (z delikatną przewagą kobiet). Dominujący wiek to 18-24 lata (45%), na drugim miejscu 25-34 lata (33%), a dalej wszystkie pozostałe grupy wiekowe kończące się na 65+ (malejące względem wieku)

Statystyki niekulturalny.com.pl za maj 2019.

Według przeprowadzonej we wrześniu ankiety aż 75% moich czytelników bierze pod uwagę moją opinię przy wyborze filmu, serialu, produktu czy wydarzenia kulturalnego.

Linki poglądowe do wcześniejszych przykładowych współprac:

Głośnik Prestigio

Słuchawki Sportowe Plantronics

Tuner DVB-T

Szalona misja (gra planszowa)

Herosi (gra planszowa)

Megawojownicy (gra planszowa)

Oczywiście na blogu pojawiają się również liczne konkursy, informacje prasowe, recenzje sztuk teatralnych, filmów czy wydarzeń na które chodzę – również dzięki porozumieniu z odpowiedzialnymi za nie firmami. Pełna ich lista poniżej:

Do tej pory współpracowałem z następującymi firmami/serwisami: