Skip to main content

W ramach testowania nowego telefonu i ogólnego rozwijania mojego niekulturalnego kanału na YT pochodziłem troszeczkę z włączoną kamerą (tą do selfie) i postarałem się utrwalić to zacne wydarzenie – jakim były urodziny Chwili. Z góry tylko powiem, że nigdy nie miałem się ani za reżysera, ani utalentowanego montażystę, a co więcej – całość zrobiłem głównie dla siebie i z myślą o moim blogu i w 100% na telefonie (dotyczy to też edycji).

I jeszcze taki tutorial jak oglądać: na początku jest kilka wypowiedzi osób jakoś związanych z Chwilą, później jest start imprezy, muzyka, znów jakaś wypowiedź, długo muzyka i na samym końcu znalazł się jeszcze Karol, także go nie przegapcie bo ładnie mówi.

Wypowiadają się: Jasiek (Małe Filmidło), Tytus (miejsce Chwila), Michał (miejsce Chwila), Marta, Narkolepsja (@lucay6), Vika-Zombie, Magda, Olga (@duzeoczy), Karol (LekkoStronniczy)

—– Filmik robiony i składany telefonem, jakość może być różna.

Tytus! Sto lat stary, odwalasz dobrą robotę!

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: