Skip to main content

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Gwiazdorska obsada „Alicji w Krainie Czarów” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter na czele powraca na ekrany kin w nowej adaptacji powieści Lewisa Carolla „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Warszawskie kino Atlantic organizuje specjalne nocne pokazy i już teraz możesz wygrać podwójne zaproszenia na te niezwykłe wydarzenia! Seanse odbędą się w nocy z 25/26 maja, dokładnie o godzinie 00:01! To niesamowita okazja na zobaczenie filmu przed innymi! Do wyboru wersja 2D/3D z napisami!

Co zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenia? To proste! Wystarczy wysłać na adres konkurs@niekulturalny.com.pl maila o temacie „Alicja” i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego lubisz/nie lubisz Johnnego Deppa? W mailu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko oraz preferowany seans – zwykły lub trójwymiarowy! Aby odpowiedź się liczyła musisz też „polajkować” posta z informacją o konkursie na moim fanpage’u – w trakcie trwania konkursu jest przypięty na samej górze.

Konkurs trwa od soboty (21.05 12:00) do wtorku (24.05 12:00). UWAGA! W pierwszej kolejności „przypadkowa sierotka” wylosuje seanse 2D (z pewnością więcej zgłoszeń), więc zawsze można wykazać się sprytem i zgłosić się na 3D – a być może wygra się nawet bez losowania 🙂 Nigdy nie wiadomo! Aczkolwiek pamiętajcie – jedna osoba, jedno zgłoszenie!  Ze zwycięzcami skontaktuje się do kilku godzin po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

*Chcesz wiedzieć o konkursach nawet kilka dni przed innymi? Daj mi follow na Twitterze lub dodaj mnie na snapczacie: poznajciexinga

logo_kina_atlantic

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: