Skip to main content

Przedpremierowe pokazy filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w wersji 3D w Kinie Atlantic już 17 listopada. Kup bilet dziś i zobacz film jako pierwszy.

Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Z tej okazji zapraszam do konkursu! Do wygrania bilety na oba przedpremierowe seanse 17 listopada na godzinę 18:00 oraz 20:40! Aby wygrać podwójne zaproszenie należy do wtorku (15.11), do godziny 12:00 wysłać na adres konkurs@niekulturalny.com.pl wiadomość o treści „Zwierzęta” i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego czekasz na film w świecie Harrego Pottera? Nie zapomnij zostawić imienia i nazwiska – do kina wejdziesz podając w kasie swoje dane.

Najciekawsze odpowiedzi wybierze niezwiązana z blogiem „sierotka”, więc uczciwość zapewniona 🙂 Ze zwycięzcami skontaktuje się do końca dnia (wtorek. 15.11), bilety do zrealizowania w Warszawskim kinie Atlantic w wyznaczonym terminie.

UWAGA – w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia z wybraną godziną seansu. W przypadku braku takiego dopisku godzina zostanie wybrana losowo lub na zasadzie „wolnych miejsc”.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: