Skip to main content

10 listopada w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Pitbull: Niebezpieczne kobiety”. Kup bilet już dziś i zobacz film jako pierwszy!

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Kiedy? 10 listopada: godz. 18: 50, godz. 21:30, godz. 22:30! Kup bilety online już dziś!

Z tej okazji zapraszam do konkursu! Do wygrania bilety na ostatni z seansów czyli godzinę 22:30! Aby wygrać podwójne zaproszenie należy do wtorku, do godziny 12:00 wysłać na adres konkurs@niekulturalny.com.pl wiadomość o treści Pitbull i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego podobała Ci się poprzednia część Pitbulla?

Ze zwycięzcami skontaktuje się we wtorek po godzinie 18:00! Wygrywa najciekawsza odpowiedź 🙂 Powodzenia!

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

One Comment

Zostaw komentarz: