Skip to main content

Biletów do kina nigdy dość! Dlatego razem z warszawskim kinem Atlantic mam zaszczyt zaprosić Was do niezwykłego konkursu! Do wygrania podwójne zaproszenia do wspomnianego kina, na jeden z czterech widocznych poniżej (i powyżej) filmów! Zaproszenia będą ważne na dowolny seans wybranego filmu w terminie od 16 do 22 marca! Dla każdego coś miłego, czyli:

„Pitbull: Ostatni pies” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 16 do 22 marca

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

„Madame” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 16 do 22 marca

By wnieść pikanterii do skostniałego związku – Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Po przeprowadzce do miasta miłości, małżeństwo postanawia wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne wpada na niezwykły pomysł. Postanawia namówić swoją pokojówkę Marię (Rossy de Palma), by ta na przyjęciu udawała… hiszpańską arystokratkę. Sytuacja wydaje się opanowana. Przynajmniej do czasu!

„Do zakochania jeden krok” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 16 do 22 marca

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

„Happy End” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 16 do 22 marca

Kilka dramatycznych dni z życia bogatej europejskiej rodziny, mieszkającej w Calais. Kilka dni, podczas których wyjdą na jaw długo skrywane sekrety, stawiając bohaterów w obliczu katastrofy. Kilka dni, które zakończą się… happy endem?

Aby wygrać podwójne zaproszenie na jeden z filmów należy: Dać „lajka” pod tym postem konkursowym na Facebooku, a następnie wysłać maila o temacie „Bilety” na adres konkurs@niekulturalny.com.pl w którym znajdzie się: tytuł, data i godzina wybranego przez Was filmu oraz krótka odpowiedź na pytanie: dlaczego właśnie ten film postanowiliście wybrać? Do maila dołączamy oczywiście swoje imię i nazwisko*!

[Zwiększ swoją szanse na wygraną!] 🙂 Każda osoba biorąca udział w konkursie może dodatkowo w treści maila podać tytuł „zapasowego” filmu (oraz dzień i godzinę seansu)! W przypadku braku zgłoszeń na którykolwiek z filmów, osoby które nie wygrały biletów na swojego pierwszego faworyta ponownie znajdą się w grze. W tym wypadku kolejna odpowiedź konkursowa jest niepotrzebna – w mailu piszemy tylko o pierwszym filmie.

Konkurs trwa od czwartku 15 marca godz. 17:30 do piątku 16 marca godz. 12:00! Zwycięzców wybierze specjalna niezwiązana z konkursem osoba, która wybierze najlepsze odpowiedzi! Zwycięzcy zostaną powiadomieni za pomocą wiadomości email do dwóch godzin po zakończeniu konkursu, dlatego jeśli ktoś chciałby iść do kina już jutro to niech wybierze seans od godz. 15:00-16:00. Aktualny repertuar kina Atlantic dostępny tutaj!

*wiadomości bez imienia i nazwiska, konkretnej daty i godziny seansu lub odpowiedzi na pytanie konkursowe nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

One Comment

  • Wit pisze:

    Co prawda już po konkursie, ale Madame warto obejrzeć i tak. Zaskakująca dobra komedia, tyle że nie taka do porechotania nad popcornem… po prostu przyjemny film, ale i do refleksji.

Zostaw komentarz: