Skip to main content

Już 20 maja do kin w całej Polsce wchodzi komedia kryminalna z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe – Równi Goście. Niezwykły duet, prawda?

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem. 

nice-guys

Ja jestem już jakiś czas po seansie, Równych Gości miałem okazję zobaczyć już na początku maja na specjalnym pokazie dla dziennikarzy i uważam produkcję za bardzo miłe zaskoczenie. Powiem Wam w zaufaniu, że z różnych przyczyn ocenię go na swoim prywatnym Filmwebie jako 10/10, a publicznie pewnie dam 9/10 – bo do czegoś przyczepić się trzeba 🙂 Oczekujcie recenzji! Ale ale! Bo jest konkurs!

Do wygrania są podwójne zaproszenia na film RÓWNI GOŚCIE do Warszawskiego kina Atlantic! Aby je wygrać należy polubić na Facebooku posta z tym konkursem (w czasie trwania jest przypięty na górze) oraz wysłać maila na adres konkurs@niekulturalny.com.pl (o temacie Atlantic) z góra trzy zdaniową odpowiedzią na następujące pytanie: Gosling czy Crowe? Oczywiście odpowiednio argumentując. W mailu podaj też swoje imię i nazwisko, oraz preferowaną godzinę seansu! Do wyboru są: 17 maja – 15:50/18:40 oraz 19 maja – 15:50/21:00. Konkurs trwa od piątku (13.05) od 12:00, do poniedziałku (16.05) również do godziny 12:00. Ze zwycięzcami skontaktuje się mailowo w dniu zakończenia – a wybierać najlepsze hasła będzie przypadkowa i uczciwa sierotka.

Na pokazy przedpremierowe bilety możecie oczywiście również kupić na stronie kina Atlantic – warto się zainteresować tym filmem – moim zdaniem cichy hit!

logo_kina_atlantic

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: