Skip to main content

Pomyślałem sobie, że czas zacząć jesienny sezon teatralny i razem z Och-Teatrem przygotowałem dla Was konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na sztukę „Trzeba zabić starszą Panią” na czwartek 29.09 na godzinę 19:30! Pewną ciekawostką niech będzie fakt, że osoba, która wygra – zobaczy spektakl o dzień wcześniej niż ja 🙂 moja recenzja już w przyszłym tygodniu, a tymczasem o co chodzi:

„Zabawna opowieść o grupie bardzo niezorganizowanych rabusiów, którzy wynajmują pokoje w domu starszej pani, ponieważ chcą dostać się do położonego tuż obok banku, a damie opowiadają, że są kwintetem smyczkowym i przygotowują się do koncertu. Na ich nieszczęście właścicielka domu ma dużo wolnego czasu, kilka bardzo ciekawskich koleżanek oraz znakomitą znajomość muzyki klasycznej. Utrzymanie tajemnicy i napad na bank stają się więc wyzwaniem na wszystkich możliwych poziomach, a złodzieje wikłają się w piramidalne kłamstwo i istną lawinę nieporozumień.”  W rolach głównych m. in. Cezary Żak, Barbara Krafftówna, Adam Serowaniec i inni.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na wskazany dzień i spektakl należy:

  1. Wysłać maila na adres konkurs@niekulturalny.com.pl w temacie „Starsza Pani
  2. Odpowiedzieć (podając swoje imię i nazwisko) na pytanie: Dlaczego najlepiej zacząć sezon w Och-Teatrze?
  3. Czekać cierpliwie do końca konkursu, bo może to właśnie Ty go wygrasz 🙂

Wspomniany konkurs trwa do wtorku, do godziny 20:00 🙂 Ze zwycięzcą skontaktuje się drogą mailową jeszcze tego samego dnia lub odrobinę po północy.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

2 komentarze

Zostaw komentarz: