Skip to main content

Zimne i deszczowe wakacje najlepiej spędzić w cieplutkim kinie! Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmarzniętych kinomaniaków mam dla Was podwójne zaproszenia do warszawskiego kina Atlantic, na aż 4 pokazy przedpremierowe! Bilety można wygrać na filmy:

Piątek 14.07 – 18:50 oraz niedziela 16.07 – 18:40 – Paryż może poczekać

Życie Anny gwałtownie wyhamowało. Z chwilą gdy nastoletnia córka wyjechała na studia, kobieta poczuła, czym jest samotność. Zwłaszcza że mąż Anny, skupiony przede wszystkim na pracy, wzięty producent filmowy, w domu jest raczej gościem. Kiedy wypada mu kolejny służbowy wyjazd, bohaterka ma udać się z Cannes do Paryża w towarzystwie przyjaciela, a jednocześnie wspólnika męża. Podróż, która normalnie zajęłaby kilka godzin, nieoczekiwanie się wydłuża. Co rusz zdarzają się po drodze kolejne, charakterystyczne dla tego regionu atrakcje. Piękne krajobrazy, wspaniałe jedzenie i równie dobre wino nie pozostawiają bohaterów obojętnymi w tej ciepłej historii budzenia się z życiowego marazmu.

Sobota 15.07 – 18:00 – Wojna o Planetę Małp

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Czwartek 20.07 – 18:20 – Dunkierka

Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na jedną z powyższych produkcji należy: wysłać maila na adres konkurs@niekulturalny.com.pl w temacie podając nazwę filmu oraz datę, która Cię interesuje a także być fanem Niekulturalnego fanpage’a 🙂 W treści maila podaj również swoje imię i nazwisko. Warto dodać również info czy w sytuacji nie wygrania wybranego seansu pasuje Ci jakiś inny – np. gdy większość zgłaszających wybierze ten sam film, a inne dni pozostaną wolne 🙂 na wiadomości czekam do jutra (piątek 14.07) do godziny 14:00. Po tej godzinie wybiorę szczęśliwców oraz powiadomię nagrodzonych o zwycięstwie! UWAGA! W przypadku filmu „Paryż może poczekać” polecam sprawdzić skrzynkę około godziny 15:00, bo seans odbywa się tego samego dnia!

 

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: