Skip to main content

Lubicie dobre dramaty/thrillery i chcecie zobaczyć je jako pierwsi? Pokaz przedpremierowy filmu „Amerykańska sielanka” na tydzień przed premierą – w Kinie Atlantic już 20 stycznia!

Bezkompromisowa ekranizacja, nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha, z Ewanem McGregorem, Jennifer Connelly i Dakotą Fanning w rolach głównych. Kolejny, po American Beauty, wstrząsający obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa. Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

Z tej okazji mam dla Was bilety na wspomniany film, na piątek 20 stycznia na 18:20, własnie do kina Atlantic w Warszawie! Aby wygrać podwójne zaproszenie należy wysłać maila o temacie sielanka na adres konkurs@niekulturalny.com.pl i odpowiedzieć w maks 3 zdaniach na pytanie: W jakim filmie Ewan McGregor podobał Ci się najbardziej? Konkurs trwa do najbliższego piątku, do godziny 10:59! Nie zapomnijcie w treści maila podać swojego nazwiska! Ponieważ jest to dzień pokazu, szukajcie powiadomienia o wygranej na swoim mailu maksymalnie do godziny 13:00! Życzę powodzenia!

UWAGA jest to pierwszy z serii trzech konkursów o bilety! Jutro o 11:00 rusza „Sztuka Kochania”, a w następny czwartek „Jackie”.

Bilety na pokazy dostępne również w kasie kina i na www.kinoatlantic.pl

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: