Skip to main content

Na tydzień przed oficjalną premierą dwa specjalne pokazy „Sztuki Kochania” w Warszawskim kinie Atlantic! Tego nie można przegapić! Pokazy przedpremierowe już 21 i 22 stycznia!

Bez nazwy 1

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim „Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Z tej okazji mam dla Was bilety na wspomniany film, na sobotę 21 stycznia (18:10) oraz na niedzielę 22 stycznia (17:40) do kina Atlantic w Warszawie!

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy wysłać maila o temacie „rewolucja” na adres konkurs@niekulturalny.com.pl i odpowiedzieć w maks 3 zdaniach na pytanie: Jaki film uważasz za najbardziej rewolucyjny i dlaczego? Konkurs trwa do najbliższego piątku, do godziny 10:59! Nie zapomnijcie w treści maila podać swojego nazwiska oraz wybranego dnia! Ze zwycięzcami skontaktuje się drogą mailową wieczorem! Życzę powodzenia!

UWAGA jest to drugi z serii trzech konkursów o bilety! Konkurs o „Amerykańską sielankę” trwa, a w następny czwartek startujemy z „Jackie”.

Bilety na pokazy dostępne również w kasie kina i na www.kinoatlantic.pl

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: