Skip to main content

26 czerwca 2016r. – Warszawa – STADION LEGII!

Ponad 80 MILIONÓW sprzedanych albumów.
Prawie 3,5 MILIONA fanów na Facebooku.
Zdobywca najbardziej prestiżowych nagród muzycznych.
Jedyny taki artysta – ANDREA BOCELLI !

Nazwiska tego wybitnego włoskiego tenora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Andrea Bocelli to solista z przeszło 20-letnim stażem scenicznym i legendarną twórczością. Koncertuje na całym świecie, zapełniając przy tym największe obiekty widowiskowe. Zdobył najważniejsze dla rynku muzycznego nagrody m.in. Złoty Glob za najlepszą piosenkę, czterokrotnie World Music Award dla najlepszego artysty świata w kategorii muzyki poważnej oraz trzykrotnie World Music Award dla najlepiej sprzedającego się artysty włoskiego. Jego muzyka porusza dusze i serca. Budzi przy tym wiele emocji – radość, wzruszenie, melancholię. Najtrafniej jego talent określiła piosenkarka Céline Dion słowami: „Gdyby Bóg śpiewał, brzmiałby jak Andrea Bocelli„.

Andrea Bocelli wystąpi 26 czerwca na STADIONIE LEGII w Warszawie.
Podczas wykonywania najsłynniejszych i najpiękniejszych pereł jego twórczości towarzyszyć mu będzie orkiestra symfoniczna oraz zaproszeni goście ze świata muzyki i kultury.

Sprzedaż biletów i więcej informacji na www.makroconcert.pl.
Bilety dostępne również w Salonach EMPIK, na www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl.

[informacja prasowa]
Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: