Skip to main content

BRODKA Clashes Tour!

26 października 2016, godz. 20:00

Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej, ul. Jasna 5, Warszawa

Bilety w cenach: 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media ExpertGood Taste Production zaprasza na warszawski koncert BRODKI w ramach trasy koncertowej Clashes Tour. Materiał z najnowszej płyty artystki usłyszymy 26 października w stołecznej Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej!

„Clashes” to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

Więcej informacji wkrótce! A na Facebooku można już zapisywać się na wydarzenie. (Bliźniacze koncerty również w innych miastach).

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: