Skip to main content

DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour już wkrótce w największych miastach w Polsce!

30 listopada 2016, godz. 20:00 Sala Ziemi MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Bilety w cenach: TRYBUNA: 89 zł (Strefa C – antresola), 109 zł (Strefa B), 129 zł (Strefa A) PŁYTA: 99 zł (miejsca stojące), 99 zł (Strefa III), 119 zł (Strefa II), 149 zł (Strefa I)

9 grudnia 2016, godz. 20:00 Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety w cenach: TRYBUNA: 69 zł (Strefa C), 79 zł (Strefa B), 99 zł (strefa A) PŁYTA: 79 zł (Strefa II), 99 zł (Strefa I)

Bilety dostępne na: www.bilety24.pl (koncerty odbędą się także w innych miastach w inne dni, pełen wykaz na stronie facebookowych wydarzeń organizatora).

Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertów promujących płytę „Annoyance and Disappointment”. Kto choć raz słyszał Dawida na żywo wie, że artysta oprócz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występów, które teraz przeniesie z klubów do wyjątkowych wnętrz największych zasiadanych sal koncertowych, teatrów i filharmonii.

Warto przypomnieć że podczas poprzedniej trasy wszystkie bilety rozeszły się w ciągu niespełna 3 tygodni.

Nadchodzące koncerty będą się różnić także charakterem muzycznym od materiału który Artysta prezentował na wiosennych i letnich koncertach. Podczas „Andante Cantabile Tour” Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Dodatkowo w każdym z odwiedzonych miast na scenie pojawią się goście – szczegóły zdradzimy wkrótce.

Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

2 komentarze

Zostaw komentarz: