Skip to main content

Coś jeszcze musiało być - plakat (projekt Homework)W dniach 4-6 marca w Teatrze Żydowskim w Warszawie wystawiany będzie spektakl „…coś jeszcze musiało być” na podstawie opowiadań Hanny Krall w reżyserii Izabelli Cywińskiej. W związku ze zbliżającym się w marcu Międzynarodowym Dniem Teatru, wyjątkowo na ten spektakl Teatr Żydowski przygotował dla swoich widzów bilety w specjalnej cenie – tylko 25 złotych! KONKURS O BILETY ZNAJDZIECIE TUTAJ.

O tym przedstawieniu jedna z krytyczek teatralnych napisała: „Ten spektakl boli, uwiera jak tkwiący pod skórą cierń. Stawia pytania, na które nie ma dobrych odpowiedzi, na które chyba w ogóle nie ma odpowiedzi.” (Grażyna Korzeniowska, AICT).

Opis spektaklu, recenzje oraz zdjęcia znajdują się na stronie spektaklu: http://www.teatr-zydowski.art.pl/spektakl/cos-jeszcze-musialo-byc, przez którą możliwy jest też zakup biletów.

Terminy: 4, 5, 6 marca 2016 r. (spektakle w niedziele wystawiane są o 18.00, w pozostałe dni o 19.00)

Scenariusz i reżyseria: Izabella Cywińska (scenariusz na podstawie opowiadań Hanny Krall)

Scenografia, kostiumy, reżyseria świateł: Paweł Dobrzycki

Muzyka: Jerzy Satanowski

Czas trwania: 70 min (bez przerwy)

Data premiery: 18.12.2015

Miejsce: Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich – Centrum Kultury Jidysz, Warszawa, Plac Grzybowski 12/16

Obsada: Marcin Błaszak, Piotr Chomik, Monika Chrząstowska, Ewa Dąbrowska, Waldemar Gawlik, Ewa Greś, Małgorzata Majewska, Sylwia Najah / Ewa Tucholska, Joanna Przybyłowska, Izabella Rzeszowska, Rafał Rutowicz, Joanna Rzączyńska, Piotr Sierecki, Barbara Szeliga, Marek Węglarski.

Bilety online: http://www.teatr-zydowski.art.pl/

 

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich – Centrum Kultury Jidysz

Warszawa, Plac Grzybowski 12/16

http://www.teatr-zydowski.art.pl/

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: