Skip to main content

Mieszkamy w różnych miastach i większość z nich jest piękna, mamy historię, zabytki, własne wspomnienia. W jednym miejscu jak śpiewał Happysad: „całowaliśmy się pierwszy raz”, w innym widzieliśmy najpiękniejszy wschód słońca w dziejach ziemi.

Ja osobiście mieszkam w stolicy, w tym głównym mieście Polski. Mamy tutaj Zamek Królewski, Pałac Kultury, Pałac Prezydencki czy chociażby podziemne metro.  Gdy spotkało mnie bardzo trudne rozstanie, schowałem się przed ludźmi i nie chciałem pokazywać co u mnie, jak się czuję, czy jestem szczęśliwy czy smutny. Ale moje uzależnienie od publikowania wzięło górę, stworzyłem sobie profil na Instagramie o nazwie Cudowna Warszawa.. Nie jestem i nigdy nie byłem fotografem, ale mam oko – może nie do robienia zdjęć, a do odkrywania tajemnic Warszawy. Czy wiecie gdzie mały chłopiec walczy z krokodylem? Na którym murze latają zadowolone zęby? Która kamienica pokryta jest „dziesiątkami oczu”? Ja wiem. Tak więc zapraszam Was do obserwowania mojego profilu i lajkowania fotek (dzięki czemu odkrywają je inni). Wszystkie podpisane są ogólnym adresem, a  dokładne szukanie „atrakcji” pozostawiam już Wam. Nie macie pojęcia ile rozmaitych cudów można wypatrzeć na mieście. Teraz się dowiecie.

Znajdziecie mnie również na Facebooku i Twitterze. No i oczywiście na Instagramie.

IMG_20141210_165825 IMG_20141215_130734 IMG_20141215_121725 IMG_20141213_214736

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam!

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: