Skip to main content

Wczoraj w miejscu Chwila odbył się Finał LekkoStronniczej Akcji o której wspominałem jakiś czas temu. W prostych słowach chodziło o zbieranie pieniędzy na dom dziecka pod Krakowem, za pomocą piosenki „Znak”, którą zamieszczałem na blogu jakiś czas temu. Swoją drogą to kupiłem z koleżankami przedmioty w ich sklepie – cały zysk pójdzie na dzieciaki.

Dokładnie o 18:00 tłum rozentuzjazmowanych ludzi zasiadł pod sceną „Serce”, aby… nie, nie wysłuchać piosenki. Okazało się, że Karol i Włodek przygotowali niezapowiedzianą atrakcję, a konkretnie nagrali odcinek na żywo, który wyszedł im całkiem nieźle, a dodatkowo na żywo rozbudzał emocje za pomocą nagród i niesamowitej dawki humoru. Zresztą specjalnie czekałem do jego premiery, aby zamieścić – co też właśnie czynie.

Po krótkiej przerwie na zdjęcia z „celebrytami” (no nie aż tak krótkiej, bo kolejka do nich była długa), nadszedł czas na koncert i wykonanie uwielbianej przez ludzi piosenki. Swoją drogą – z całą pewnością było to bardzo trudne wyzwanie, poprawiałem dla Tytusa lampę i nie tylko widok tłumu ludzi był przerażający, najbardziej na scenie doskwiera niesamowita temperatura, którą podwyższają przynajmniej o 10-15 stopni właśnie światła.

No i właśnie – część główna. Na scenie pojawił się Tomasz Kammel, który zapowiedział chłopaków. Dlaczego on? Ponieważ z Radkiem Kotarskim prowadzi program na TVP2 (a Radek jest jednym ze śpiewających w piosence). Rzecz totalnie piękna i przewspaniała się stała, oklaskom i krzykom nie było końca. Ja nagrałem BIS i właśnie go dla Was wrzucam. Koncert mimo, że krótki – to spełnił wszystkie oczekiwane w nim nadzieje.

Oczywiście – tak, dobrze zgadliście – po wszystkim, Najgorszy DJ Tito dał koncert dodatkowy. A tu wspomniana piosenka. Trochę jestem zdziwiony, myślałem, że iPhone’y nagrywają lepiej w tym swoim HD.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: