Skip to main content

Już za 2 tygodnie, powraca uwielbiany przez publiczność na całym świecie chór Gregorian! Gregorianie zaprezentują swoje najnowsze show w ramach europejskiej trasy koncertowej. Grupa ma w swoim dorobku mistyczne wersje utworów światowych gwiazd tj. Metallica, U2, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Elton John, Guns N’ Roses, Sting, Robie Williams, John Lennon, Qeen, Green Day czy Coldplay. Zespół współpracował także bardzo owocnie z angielską wokalistką Sarhą Brightman i grupami Evanescence oraz ERA. Wyjątkowa interpretacja światowych hitów w wykonaniu Gregorian zaskoczy najbardziej wytrawnych melomanów. Program artystyczny jest utrzymany w nadzwyczajnej atmosferze i został przygotowany z wielkim rozmachem. Zaskakująca choreografia, spektakularne efekty sceniczne z użyciem ognia, świateł i pirotechniki, te wszystkie elementy tworzą zapierające dech w piersiach show, które zdobyło serca milionów widzów od Europy po Japonię.

15 luty 2017r. – Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00
16 luty 2017r. – Toruń, Arena Toruń, godz. 19:00
18 luty 2017r. – Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00

Przenieś się w klimat średniowiecznych wibracji muzycznych!

Chór Gregorian powstał na początku lat 90. XX wieku. Niebywałym sukcesem okazał się  oryginalny pomysł znanego producenta muzycznego, Franka Petersena, połączenie średniowiecznych chorałów gregoriańskich z współczesną muzyką popową i rockową, zapewniło mu światową sławę. Już pierwszy album grupy Masters of Chant przyniósł jej sukcesy i ogromną popularność – status złotej płyty w 6 krajach Europy, a w Portugalii okrył się platyną. Dostał się również do prestiżowej listy TOP 10 w dziesięciu krajach świata. Obecnie grupa ma na swoim koncie prawie 20 albumów, wszystkie owiane niebywałym sukcesem. W lutym będziemy mieli okazję posłuchać tych wybitnych utworów na żywo! Występy są obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego miłośnika muzyki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Bilety do nabycia na: www.ebilet.plwww.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: