Skip to main content

Od kilku lat miesiąc w miesiąc prowadzę pokazy filmowe w Warszawie. Tak, można by rzec, że jestem bardzo aktywnym blogerem, wręcz interaktywnym, bo nie tylko mówię o filmach, ale i maczam palce w tworzeniu kultury i ułatwiam ich oglądanie.

Tak więc co jakiś czas można mnie spotkać w Warszawskiej klubokawiarni miejsce Chwila, gdzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca puszczam jakiś film grozy – bo jestem adminem portalu o horrorach. Tak to się zaczęło, ale ciągle się rozwija, dlatego każdego miesiąca, pojawiają się też pokazy specjalne – filmów z VHS, filmów Oscarowych czy nawet animacji dla dzieci.

Dla wszystkich fanów i osób zainteresowanych, założyliśmy specjalną grupę „Kino Chwila” w której przypięte jest zawsze najaktualniejsze wydarzenie filmowe. Grupę znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/groups/918016691544831/

Wpadajcie na nasze pokazy, w 2015 czeka Was wiele dobra, już wkrótce Maraton Filmów Nominowanych w tegorocznych Oscarach właśnie. Wstęp jest bezpłatny. A już jutro „Egzorcysta” i to w wersji reżyserskiej!

Będzie wiele dobra, piękna, emocji. Będzie regularność. Będzie kino.

Zapraszamy.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: