Skip to main content

Tak się składa, że w najbliższą niedzielę obchodzę urodziny, mniej więcej w tym samym okresie kolejną rocznicę obchodzić będzie mój blog! Jeśli o mnie chodzi to aż wstyd zdradzić ile kończę lat, jeśli zaś chodzi o bloga to ten kończy równo 4! Z tej okazji w imię maksymy, iż lepiej jest dawać niż brać – postaram się zorganizować kilka konkursów! Już dziś zapraszam na pierwszy z nich – do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl Kompleks Portnoya do Teatru Warsawy! Na dobry początek sztuka iście „Niekulturalna”!

Oto Alexander Portnoy: Żyd i antysemita, seksoholik i onanista, maminsynek i buntownik, szowinista i zastępca komisarza Nowego Jorku ds. równouprawnienia. Bohater spektaklu stara się odnaleźć własną tożsamość, jej czystą i niezapisaną formę – wolną od semickiego wychowania, powinowactwa i przywiązania. Jeszcze nie wie, że to niemożliwe.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na wspomnianą sztukę (17.10.2017, wtorek, g. 19:00) należy zrobić dwie rzeczy: być fanem mojego fanpage’a na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie – Jaka sztuka/film najdłużej została w Twojej pamięci i dlaczego? Odpowiedź wraz ze screenem polubienia na fejsie ślijcie na konkurs@niekulturalny.com.pl! Czas trwania zabawy to równo dwa dni – od dziś 13.10.2017 g. 20:00 do niedzieli 15.10.2017 g. 20:00!

Z autorem najciekawszej odpowiedzi skontaktuje się kilka godzin po zakończeniu konkursu – sprawdźcie w poniedziałek rano swoje skrzynki mailowe! Może los uśmiechnie się właśnie do Was 🙂

Właśnie od „Kompleksu Portnoya” zaczynała się moja przygoda z recenzjami teatralnymi. Dla zaciekawionych tematem recenzja o tutaj – jeszcze nieprofesjonalna, bo jedna z pierwszych 🙂

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: