Skip to main content

W dniach 17 – 19 czerwca w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć przedpremierowe pokazy filmu „Lolo”. Opowieść o skomplikowanych relacjach matka – syn, syn – nowy parter matki, trafi na ekrany kin 24 czerwca, a tydzień przed premierą będzie można zobaczyć go w Kinie Atlantic.

Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Jean-René może nie jest typem eleganta, za to charakteryzują go nieprzeciętne poczucie humoru i spontaniczność, które udzielają się nieco sztywnej i pedantycznej Wioletcie. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

Pokazy przedpremierowe odbędą się:

17 czerwca – godz. 19:30

18 czerwca – godz. 19:30

19 czerwca – godz. 19:30

A już teraz mam dla Was konkurs! Do wygrania są podwójne zaproszenia na film LOLO do kina Atlantic. Aby je wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Która francuska komedia jest Twoją ulubioną i dlaczego? oraz zalajkować post informujący o konkursie na moim fanpage’u (ten, który właśnie czytasz, w czasie trwania konkursu jest przypięty na górze). Na odpowiedzi czekam pod adresem konkurs@niekulturalny.com.pl – w temacie maila wpisz „Lolo”, nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska, oraz preferowanego seansu. Konkurs trwa do piątku do godziny 12:00. Ze zwycięzcami skontaktuje się ok. godzinę później.

Uwaga! Jeśli skończą mi się wejściówki na wybrany dzień, a nie będzie chętnych na inny – bilety rozdam losowo, dlatego jeśli odpowiada Ci więcej niż jeden termin – możesz podać je w dogodnej dla Ciebie kolejności.

Chcesz wiedzieć o konkursach przed innymi? Obserwuj mnie na Twitterze!

logo_kina_atlantic

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: