Skip to main content

teaserJuż wkrótce w Teatrze Polonia MEGA PREMIERA spektaklu „Matki i Synowie”.

„Wielokrotnie nagradzana sztuka, grana z powodzeniem na Broadwayu. Matka nieżyjącego Andre odwiedza Michaela – byłego partnera swojego syna. Kobieta jest pełna nienawiści i uprzedzeń. Nie może przyjąć do wiadomości, że jej syn był gejem. Sercem spektaklu jest konflikt między matką a dawnym partnerem syna, jego nowym towarzyszem i wychowywanym przez nich dzieckiem. Ważne. Aktualne. Wzruszające. Bezkompromisowe. O tolerancji.”

Obsada: Krystyna Janda, Paweł Ciołkosz, Antoni Pawlicki, Adam Tomaszewski/Antoni Zakowicz

Premiera tej niezwykłej sztuki już 28 kwietnia (spektakl zamknięty), a dzień później grana już będzie dla szerokiej publiczności na przedstawieniach biletowanych. Konkurs o którym właśnie czytacie jest jednak naprawdę wyjątkowy, ponieważ dotyczy próby generalnej, dzięki czemu macie możliwość zobaczyć sztukę DZIEŃ PRZED OFICJALNĄ PREMIERĄ czyli 27.04 – oczywiście wieczorem.

Aby wygrać podwójne zaproszenie wystarczy napisać i wysłać maila pod adres konkurs@niekulturalny.com.pl odpowiadając krótko na pytanie: „Dlaczego to ja powinienem/powinnam zobaczyć Matki i Synowie„? oraz dodać screen’a z dowodem polubienia mojego fanpage’a – może być to chociażby box widoczny na blogu po prawej.

W wiadomości podaj swoje imię i nazwisko – osoby towarzyszącej nie musisz, a w temacie wpisz hasło „Polonia”.

Konkurs trwa do czwartku 21.04 do południa. Ze zwycięzcami skontaktuje się wyłącznie mailowo, gdyż zaproszenia będą do odbioru na „nazwisko”. Odpowiedzi przeczyta i wybierze przypadkowa „sierotka” – dla uczciwości 🙂 Powodzenia!

polonia_logo

 

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: