Skip to main content

Kolejny tydzień, kolejne bilety do kina! Razem z warszawskim kinem Atlantic mam przyjemność zaprosić Was na trzy wspaniałe filmy! Myślę, że warto wziąć udział w konkursie, bo jeden z nich jeszcze przez jakiś czas nie zawita do polskich kin, a więc to wyjątkowa okazja, aby wyprzedzić wszystkich innych kinomaniaków! Tym razem do wygrania bilety na produkcje bardzo różne, zbierające całkiem niezłe recenzje na świecie! Tym razem do zdobycia mam dla Was bilety na:

„Nigdy cię tu nie było” – 1 podwójne zaproszenie, 27 marca, pokaz przedpremierowy

Historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

„Wieża. Jasny dzień” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 23 do 29 marca

Mula mieszka z mężem, chorą matką i córką Niną w wiejskim domu. Tuż przed pierwszą komunią świętą Niny odwiedzają je brat z rodziną oraz Kaja, młodsza siostra Muli, która zniknęła nagle przed sześcioma laty. Kaja jest biologiczną matką Niny. Mula obawia się, że niezrównoważona Kaja chce odebrać jej dziecko. Reszta rodziny, początkowo dystansująca się od Kai, zaczyna wierzyć w nowy początek i zgodę sióstr, co jeszcze potęguje frustrację Muli. Kobieta postanawia wyrzucić siostrę z domu. Mimo to w dniu komunii Niny dochodzi do pojednania. Jednak istnieje inny, ważniejszy powód, dla którego Kaja powróciła…

„Daddy Cool” – 2 podwójne zaproszenia do wyboru od 23 do 29 marca

Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien, zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć…

Aby wygrać podwójne zaproszenie na jeden z filmów należy: Dać „lajka” pod tym postem konkursowym na Facebooku, a następnie wysłać maila o temacie „Atlantic” na adres konkurs@niekulturalny.com.pl! W mailu podaj swoje imię i nazwisko, tytuł, datę i godzinę filmu* oraz krótką odpowiedź na pytanie: Dlaczego lubisz kino Atlantic?

Konkurs trwa od czwartku 22 marca od godz. 15:00 do piątku 23 marca do godz. 12:00! Zwycięzców wybierze specjalna niezwiązana z konkursem osoba, która sprawdzi wszystkie odpowiedzi! Zwycięzcy zostaną powiadomieni za pomocą wiadomości email do dwóch godzin po zakończeniu konkursu, dlatego jeśli ktoś chciałby iść do kina już jutro to niech wybierze seans od godz. 15:00-16:00. Aktualny repertuar kina Atlantic dostępny tutaj!

*w przypadku pierwszego filmu nie trzeba podawać daty i godziny. Przedpremierowy pokaz odbędzie się 27 marca o godzinie 18:30

** [Zwiększ swoją szanse na wygraną!] 🙂 Każda osoba biorąca udział w konkursie może dodatkowo w treści maila podać tytuł „zapasowego” filmu (oraz dzień i godzinę seansu)! W przypadku braku zgłoszeń na którykolwiek z filmów, osoby które nie wygrały biletów na swojego pierwszego faworyta ponownie znajdą się w grze. W tym wypadku kolejna odpowiedź konkursowa jest niepotrzebna – w mailu piszemy tylko o pierwszym filmie.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: