Skip to main content

Październik to mój ulubiony czas, zresztą, ulubiony wszystkich osób spod znaku wagi. Moje urodziny już wkrótce, urodziny innych wag też. I urodziny nie tylko ściany, nie „miejsca”, ale dosłownie serca Warszawy. Lokalu pompującego krew tego miasta, lokalu w którym wszystko się zaczyna i wszystko kończy.

Poznałem Chwilę cztery lata temu, jeszcze jako słodki i nieśmiały chłopiec. Poszedłem tam z pytaniem czy mógłbym puszczać filmy grozy dla ludzi, których nie stać na kino. Teraz wchodzę na scenę z mikrofonem w ręku około 3 razy w miesiącu, zawsze, ciągle. Będzie właśnie już 4 rok. Urodziny Chwili to urodziny także moje, to zmiana mojego życia na lepsze. Ja przyjdę oddać hołd miejscu, które każdego miesiąca przyjmuje mnie w swoje progi i pozwala się rozwijać, tworzyć kulturę, dawać – podczas gdy inni chcą nam tylko zabierać.

Czwarte urodziny „miejsce Chwila” już 17-18 października! Mój Przyjaciel Tytus organizuje mega imprezę! Pierwszy dzień to megamelanż czyli Najgorszy DJ Tito, a dzień drugi to Molotov Cocktail PARTY! Ale to nie wszystko, bo na koniec miesiąca czyli 31 października organizujemy Halloween! (info na końcu) Więc Chwila srogo świętuje w tym roku!

Wydarzenie Chwilowe mówi tak:

HOUSTON… WE HAVE A PARTY!

Tak jest. To już 4 lata odkąd jesteśmy z Wami i PRZEDE WSZYSTKIM DLA WAS! Choć urodzinowanie zaczniemy od poniedziałku, 13 października, to PRAWDZIWE WIELKIE ŚWIĘTOWANIE odbędzie się:

17.10 /// 21:00 – odLOT W KOSMOS with DJ TITO!

O jejuśku. To będzie największa impreza w naszej historii. Naprawdę.

Niezawodny, niegrzeczny i najgorszy DJ TITO odpali swój kosmiczny statek kosmiczny i zabierze wszystkich obecnych na planetę wiecznego bangu – DYSKOPLANETĘ. Cała Chwila będzie przypominała miejsce w odległej galaktyce – wystrój, specjalne drinki na barze, KOSTIUMY. Właśnie.

WY TEŻ BĄDŹCIE PRZEBRANI. TEMAT: KOSMOS/SCIENCE FICTION. DLA TYCH, KTÓRZY WCZUJĄ SIĘ W TEN KLIMAT I PRZYJDĄ WSTROJACH… BĘDĄ GIFTY!!!

– & –

18.10 /// 20:00 – Molotov Cocktail PARTY – WIELKI WYBUCH!

Nasi przyjaciele odlecą z Wami na planetę folkowobałkańskiego szaleństwa. Będzie wódeczka ze śledziem. Będzie szalejący po scenie Duże Pe ze swoimi szamańskimi tańcami i energią, która sprowadzi na nas wszystkich WIELKI WYBUCH. Gas, gas, GAS GAS GAS GAS!

***

Zadanie jest proste.
ZAPOMNIEĆ SIĘ.
Zapomnieć o tym co złe, smutne i generalnie do dupy. Po prostu oddać się w wir szaleństwa i zabawy totalnej. W wir, tak, MIŁOŚCI!

Nie ma to tamto.
WPADAJCIE KONIECZNIE I ODLEĆMY RAZEM W KOSMOSSSSS!!!

Love, love, LOVE!

Chwilotypki

—————

PLUS oczywiście mój plakacik i treść mojej imprezy autorskiej:

Ale szybko mija czas – nadchodzi święto wszystkich miłośników grozy – Halloween! My o tym pamiętamy i już czwarty raz zapraszamy Was na szczególną noc strachu i… tańca! Dokładnie tak, bo w wielu miejscach na świecie Halloween to przede wszystkim świetna zabawa – nie będziemy w tyle.

Jak co roku stroje bardzo mile widziane! Będą konkursy z nagrodami dla najlepiej przebranych!

Tegoroczny plan jest prosty: Piotrek i Tyśka na scenie, na projektorze filmy, a po nich Najgorszy DJ TITO ze swoimi skocznymi setami! Na barze krwawe drinki, dużo popcornu i wiele, wieleeeee… emocji!

Plan jest taki:

19:00 – ??? czyli horror iście idiotyczny, wybuchną Wam głowy!
20:45 – ??? czyli horror mocno kultowy, coś trafiającego w sedno i miażdżącego system!
22:30 – Najgorszy DJ Tito i tańce, tańce, tańce.

(Filmy ogłosimy w wkrótce, gdy przyjdzie czas).

Zapraszajcie swoich znajomych! Zakładajcie kostiumy! Łyknijcie krwi przed wyjściem i zapraszamy na wspólną zabawę! Wstęp wolny.

https://www.facebook.com/events/1475066449432617

3.haunted-halloween-flyer-template

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: