Skip to main content

Wytypuj oscarowych zwycięzców i zgarniaj nagrody od Cinema City

 

oscarKochasz kino i nie możesz się już doczekać tegorocznej gali Oscarów? Cinema City przygotowała specjalną filmową aplikację – OSCAROWY EKSPERT: WYTYPUJ ZWYCIĘZCÓW – dzięki której każdy kinomaniak będzie mógł poczuć się jak juror i wskazać swoich faworytów do zdobycia Oscara. Do zgarnięcia wejściówki do kina oraz vouchery do kinowego baru. Zabawa potrwa do 28 lutego.

Gala wręczenia najsłynniejszych nagród filmowych – Oscarów – jak co roku budzi spore emocje. Czy 88. ceremonia będzie szczęśliwa dla Leonarda DiCaprio? A może statuetkę zgarnie mu sprzed nosa Eddie Redmayne za genialną rolę w Dziewczynie z portretu? Który film podbije serca jurorów – mroczna Zjawa czy poruszający Pokój, a może fenomenalny Mad Max: Na drodze gniewu? O tym, że Akademia Filmowa wcale nie ma łatwego zadania, możecie się przekonać na własnej skórze!

Spróbujcie rozstrzygnąć, która z nominowanych aktorek zasłużyła na złotą statuetkę. Czy Brie Larson za niezwykle realistycznie zagraną rolę w Pokoju, a może eteryczna i zmysłowa Cate Blanchett? Jakie są Wasze typy?

Filmowa aplikacja Cinema City OSCAROWY EKSPERT: WYTYPUJ ZWYCIĘZCÓW pozwala – choć na chwilę – poczuć się jak członek Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Swoich faworytów do zdobycia Oscara można wskazywać w aż 5 kategoriach:

  • Najlepszy film
  • Najlepszy aktor pierwszoplanowy
  • Najlepszy aktor drugoplanowy
  • Najlepsza aktorka pierwszoplanowa
  • Najlepsza aktorka drugoplanowa

Wyboru dokonujecie spośród nominacji ogłoszonych przez Akademię Filmową. Uwaga! W zabawie można wziąć udział tylko raz, więc warto dobrze przemyśleć swoje typy i wybrać jak najcelniej. Uczestnicy, którzy podadzą poprawną odpowiedź we wszystkich 5 kategoriach zgarną najlepsze nagrody od Cinema City! Pula nagród jest ograniczona.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: