Skip to main content

Hej! Wszyscy żyjemy kinem oraz dobrymi serialami – dlatego postanowiłem rozpocząć nowy cykl „codziennej filmowej prasówki” 🙂 Kilka miesięcy temu zamieszczałem taką „cotygodniową” na blogu, ale Facebook to lepsza baza, aby docierać każdego dnia do setek ludzi. Dlatego pomimo tego, że na Niekulturalnym nadal pojawiać się będą recenzje filmów kinowych, seriali i sztuk teatralnych (tu nic się nie zmienia), to na Facebooku możecie od ręki dowiedzieć się „co w trawie piszczy”. Serdecznie zapraszam każdego dnia rano, a już teraz i tutaj zamieszczam swoiste „demo” czyli pierwszy odcinek mam nadzieję niekończącej się serii newsów! Ach, te oczywiście wyłącznie w dni powszednie – będą idealne do porannej kawy!

 

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba i zostanie ze mną na stałe 🙂 Dajcie proszę lajka i polubcie moją stronę, abyśmy na pewno pozostali w kontakcie! Dobrego dnia 🙂

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: