Skip to main content

Jak zapewne zauważyliście śledząc serię „Okiem Geeka” – dość mocno ruszyłem w temacie gier konsolowych oraz informacji technologicznych. Jeszcze w tym tygodniu postaram się dostarczyć kolejną recenzję produkcji Playstation 4, a już dziś śpieszę poinformować Was jakie gry pojawią się w sierpniowym PS Plus.

Przypomnę, że PS+ to abonament, który pozwala grać online na najnowszej konsoli Sony, a także pobrać całkowicie za darmo dwie gry miesięcznie na swoje konto Playstation. W lipcu załapaliśmy się na względną nowość: Detroit: Become Human w pakiecie z Heavy Rain oraz na grę wyścigową Horizon Chase Turbo. O ile wyścigi w ogólnym rozrachunku są takie sobie o tyle HR mam już ukończone, a Detroit pobiorę i przejdę jakoś na dniach. Ogólnie dobry deal.

Darmowe gry na sierpień w ofercie Playstation Plus to: Sniper Elite 4 oraz Wipeout: Omega Collection. Pierwsza to strzelanka w klimacie drugiej wojny światowej, druga to futurystyczne wyścigi antygrawitacyjnych maszyn ponaddźwiękowych. Wartość wspomnianych gier to 434zł przeliczane na dzień 6 sierpnia. I właśnie wtedy (czyli jutro) wszyscy właściciele abonamentu będą mogli dodać gry do swoich bibliotek. Ja już nie mogę się doczekać! Tylko kiedy znaleźć na to wszystko czas?

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Wipeout: Omega Collection

Wipeout: Omega Collection

Wipeout: Omega Collection

Wipeout: Omega Collection

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: