Skip to main content

Ponieważ zawsze, ale to zawsze mało mi atrakcji – postanowiłem nagrywać Vloga. To dopiero pierwszy etap mnie na Youtube, ale mam nadzieję, że formuła chwyci.

W wielkim skrócie chodzi o to, że wszyscy się śpieszymy i potrzebujemy coraz szybszych bodźców. Ja mam tak samo, więc wpadłem na pomysł aby idąc ulicą, pośród ludzi – opowiedzieć ciekawostkę o której mało kto wie i jeszcze zmieścić się w 2 minutach. Oczywiście nie zawsze będę biegał czy chodził, czasami jak w pierwszym odcinku przysiądę na ławce. Ale tylko czekać na samochód, tramwaj, metro i rozmaite Warszawskie plenery jako miejsce akcji. Nie będę tutaj wrzucał każdego odcinka, bo wydaje mi się, że będzie ich bardzo dużo, ale znajdziecie zawsze nową informację na moim fanpage’u oraz zapraszam do subskrybowania mojego kanału Youtube. A teraz pierwszy film.

Piotrek Gniewkowski (Niekulturalny)

Krytyk filmowy i teatralny, zapalony gracz konsolowy i komputerowy. Od kilku lat pracuje w branży reklamowej przy projektach influencerskich. Zakochany w najnowszych technologiach. W wolnych chwilach fotografuje Warszawę.

Zostaw komentarz: